CZ | DE
Produktová řada / yellow line /Gyn-lakt®
Gyn-lakt®

Gyn-lakt®

30
ml
Přípravek k vnější intimní hygieně v péči o ženský genitál, kde omezuje přístup mikroorganismům a udržuje přirozeně kyselé pH.
Více info
yellow line / produkty
Gyn-lakt®

Krém pro intimní hygienu

Gyn-lakt® byl vyvinut jako krém pro intimní hygienu s přídavkem karlovarské vřídelní soli, laktobacily, lubrikantem a dextrózou. Přípravek se používá k vnější intimní hygieně v péči o ženský genitál, kde omezuje přístup mikroorganismům a udržuje přirozeně kyselé pH.

Při vývoji byl kladen důraz na účinnost, vnímavost všemi skupinami uživatelů a v neposlední řadě na dobu užívání. To vše se po několikaletém výzkumu podařilo a výsledkem je krém intimní hygieny s vysokým účinkem, určený pro ženy, ale také pro muže. Je velmi dobře roztíratelný a stačí velmi malé množství (pouze 1,5 ml).

Gyn-lakt® je vhodný při vstupu do bazénů, saun, solárií a veřejných lázních. Též se osvědčil při regeneraci tkáně vnější intimní oblasti a po holení v intimních partiích.

Příklady použití:
 


Použití: Aplikujte v dávce 1,5 ml 1 – 2x denně nebo dle potřeby.

Balení: 30 ml

Skladování: Uchovávejte při teplotě 5 – 15 °C. Chraňte před světlem!

Spotřebujte nejlépe do: 24 měsíců od data výroby (uvedeno na obalu)

Výrobce: Petr Rulc – KC, Saská 100/32, 405 02 Děčín, CZ (EU)

Pro stažení certifikátu klikněte zde.


Ingredients:
PEG-32, PEG-7, Glycerin, Glucose, Aqua, Mineral Salts, Lactobacillus Acidophilus, Lactic Acid, Xanthan Gum

recenze/ KONTAKT/ e-shop/ nahoru

Roman / 01 /
Chtěl jsem Vám poděkovat za to, jak skvělý produkt jste dokázali vytvořit. Používám Gyn-lakt teprve tři dny a na můj chronický problém zabírá zatím skoro až neuvěřitelně. Mám narušenou imunitu, kvůli čemuž se mě drží neustálé záněty, infekce, atp., a nic mi zatím nedokázalo spolehlivě pomoct. S Vaším produktem ale pozoruju už po krátké době markantní zlepšení, a už jen za to jsem Vám moc vděčný. :-)

KC RULC / B. Štyndlová /
test
PŘISPĚT
Prostor pro Váš příspěvek do diskuze.
Ten se objeví až po schválení administrárem celé diskuze.

JMÉNO:
E-MAIL:
VÁŠ VZKAZ:

Gyn-lakt® 30 ml

Přípravek k vnější intimní hygieně v péči o ženský genitál, kde omezuje přístup mikroorganismům a udržuje přirozeně kyselé pH. Detail
V OSTATNÍCH ŘADÁCH TAKÉ NALEZNETE VELMI UŽITEČNÉ PRODUKTY Podívám se
e-shop
veterina